UP050RH3R3K-KEC
Description
CAP CER 3.3PF 50V R2H AXIAL
DataSheet
UP050RH3R3K-KEC PDF
Type Description
Series:-
Package:Bulk
Part Status:Obsolete
Capacitance:3.3 pF
Tolerance:±10%
Voltage - Rated:50V
Temperature Coefficient:R2H
Operating Temperature:-25°C ~ 85°C
Package / Case:Axial
Size / Dimension:0.087" Dia x 0.126" L (2.20mm x 3.20mm)