564RC0JAE402EE3R0D
Description
CAP CER 3PF 4KV C0J RADIAL
DataSheet
564RC0JAE402EE3R0D PDF
Package:Bulk
Part Status:Active
Capacitance:3 pF
Tolerance:±0.5pF
Voltage - Rated:4000V (4kV)
Temperature Coefficient:C0J
Operating Temperature:-25°C ~ 105°C