HAK332KBACRUKR
Manufacturer
Vishay BC Components/Beyshlag/Draloric
VIGOR # :
Description
CAP CER 3300PF 1KV RADIAL
Catalog
Ceramic Capacitors
DataSheet
HAK332KBACRUKR PDF
Type Description
Series:HAK
Package:Tape & Reel (TR)
Part Status:Active
Capacitance:3300 pF
Tolerance:±10%
Voltage - Rated:1000V (1kV)
Temperature Coefficient:-
Operating Temperature:-40°C ~ 125°C