KCC500E225M55N0T00
Description
CAP CER 2.2UF 50V Y5V
DataSheet
KCC500E225M55N0T00 PDF
Part Status:Obsolete
Capacitance:2.2 µF
Tolerance:±20%
Voltage - Rated:50V