VJ9097Y153KFAAE34
DataSheet
VJ9097Y153KFAAE34 PDF
Part Status:Obsolete
Capacitance:0.015 µF
Tolerance:±10%
Voltage - Rated:50V
Temperature Coefficient:X7R
Operating Temperature:-55°C ~ 150°C