561RU2JJE102EE500K
Description
CAPACITOR CERAMIC RADIAL
DataSheet
561RU2JJE102EE500K PDF
Type Description
Series:*
Package:Bulk
Part Status:Obsolete
Capacitance:-
Tolerance:-
Voltage - Rated:-
Temperature Coefficient:-
Operating Temperature:-
Features:-
Ratings:-
Applications:-
Failure Rate:-
Mounting Type:-
Package / Case:-
Size / Dimension:-
Height - Seated (Max):-
Thickness (Max):-
Lead Spacing:-
Lead Style:-
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
VJ1825Y225KLXAB2L
VJ1825Y225KLXAB2L
CAPACITOR CERAMIC MLCC 1812
GXM2165C1H361JA02D
GXM2165C1H361JA02D
CAP CER MLCC
VJ2012A271KXUSTX1
VJ2012A271KXUSTX1
CAP CER 270PF 250VAC C0G 2012
2225Y0500150KFR
2225Y0500150KFR
CAP CER 15PF 50V C0G/NP0 2225
T30R9C2
T30R9C2
CBL TIE LOCKING NAT 30LBS 5.91"