KCC250E105M32N0T00
Manufacturer
United Chemi-Con
VIGOR # :
Description
CAP CER 1UF 25V Y5V
Catalog
Ceramic Capacitors
DataSheet
KCC250E105M32N0T00 PDF
Type Description
Series:TCC
Package:Tape & Reel (TR)
Part Status:Obsolete
Capacitance:1 µF
Tolerance:±20%
Voltage - Rated:25V