PAS0815LA2R3185B
Manufacturer
TAIYO YUDEN
VIGOR # :
Description
CAPACITOR TH
Catalog
Electric Double Layer Capacitors (EDLC), Supercapacitors
DataSheet
PAS0815LA2R3185B PDF
Type Description
Series:-
Package:Bulk
Part Status:Obsolete
Capacitance:-
Tolerance:-
Voltage - Rated:-
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Lifetime @ Temp.:-
Termination:-
Mounting Type:-
Package / Case:-
Lead Spacing:-
Size / Dimension:-
Height - Seated (Max):-
Operating Temperature:-
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 16 - May 20 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
EDLHW226D2R3R
EDLHW226D2R3R
CAP 22F 2.3V THROUGH HOLE
1812J1000562GCR
1812J1000562GCR
CAP CER 5600PF 100V C0G/NP0 1812