
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | KO-CAP® T520 |
| Package: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| Part Status: | Active |
| Capacitance: | 330 µF |
| Tolerance: | ±20% |
| Voltage - Rated: | 3 V |
| Type: | Molded |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 15mOhm @ 100kHz |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 105°C |
| Lifetime @ Temp.: | 2000 Hrs @ 105°C |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 2917 (7343 Metric) |
| Size / Dimension: | 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.075" (1.90mm) |
| Lead Spacing: | - |
| Manufacturer Size Code: | V |
| Ratings: | - |
| Features: | General Purpose |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 1000 | ||
| 2000 |
Current price of T520V337M003ATE015 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CAP TANT POLY 470UF 3V 2917
CAP TANT POLY 470UF 6.3V 2917
CAP TANT POLY 330UF 6.3V 2917
CAP TANT POLY 330UF 3V 2917
XTAL OSC VCXO 224.0000MHZ LVDS
XTAL OSC VCXO 96.0000MHZ HCSL
MPI2.5 MARKING PLATE WHITE IMPRI