
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | KO-CAP® T540 |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Active |
| Capacitance: | 22 µF |
| Tolerance: | ±10% |
| Voltage - Rated: | 10 V |
| Type: | Molded |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 80mOhm @ 100kHz |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 125°C |
| Lifetime @ Temp.: | 2000 Hrs @ 125°C |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 1411 (3528 Metric) |
| Size / Dimension: | 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.083" (2.10mm) |
| Lead Spacing: | - |
| Manufacturer Size Code: | B |
| Ratings: | COTS |
| Features: | High Reliability |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 3600 |
Current price of T540B226K010AH85107610 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CAP TANT POLY 1000UF 25V CHAS MT
CAP TANT POLY 330UF 6.3V 2917
CAP TANT POLY 47UF 10V 1411
CAP TANT POLY 22UF 10V 1411
CRYSTAL 13.5531MHZ 7PF SMD
XTAL OSC VCXO 148.5000MHZ LVDS
ULTRASONIC SENSR 4-20SC-MAXSONAR