
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | T550 |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Active |
| Capacitance: | 100 µF |
| Tolerance: | ±20% |
| Voltage - Rated: | 10 V |
| Type: | Hermetically Sealed |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 105°C |
| Lifetime @ Temp.: | 2000 Hrs @ 85°C |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Package / Case: | Axial |
| Size / Dimension: | 0.281" Dia x 0.641" L (7.14mm x 16.28mm) |
| Height - Seated (Max): | - |
| Lead Spacing: | - |
| Manufacturer Size Code: | B |
| Ratings: | - |
| Features: | General Purpose |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 40 |
Current price of T550B107M010AH4251 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CAP TANT POLY 15UF 63V 2917
CAP TANT POLY 330UF 4V 2917
CAP TANT POLY 220UF 4V 2917
CAP TANT POLY 100UF 10V AXIAL
XTAL OSC VCXO 14.4000MHZ LVDS
CONN HEADER VERT 10POS 1MM
CB 2C 2#0 (0-4) SKT PLUG RTANG