
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | KO-CAP® T543 |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Capacitance: | 22 µF |
| Tolerance: | ±20% |
| Voltage - Rated: | 63 V |
| Type: | Molded |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 75mOhm @ 100kHz |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 105°C |
| Lifetime @ Temp.: | 2000 Hrs @ 105°C |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 2917 (7343 Metric) |
| Size / Dimension: | 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.169" (4.30mm) |
| Lead Spacing: | - |
| Manufacturer Size Code: | X |
| Ratings: | COTS |
| Features: | High Reliability |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 2000 |
Current price of T543X226M063AHW0757280 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CAP TANT POLY 4.7UF 6.3V 0805
CAP TANT POLY 47UF 20V 2917
CAP TANT POLY 100UF 20V 2917
CAP TANT POLY 22UF 63V 2917
DC DC CONVERTER 36V 702W
DC DC CONVERTER 18.5V 50W
CONN PLUG FMALE 2POS CRIMP