
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | vPolyTan™ T55 |
| Package: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| Part Status: | Active |
| Capacitance: | 33 µF |
| Tolerance: | ±20% |
| Voltage - Rated: | 10 V |
| Type: | Molded |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 70mOhm @ 100kHz |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 105°C |
| Lifetime @ Temp.: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 1206 (3216 Metric) |
| Size / Dimension: | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.071" (1.80mm) |
| Lead Spacing: | - |
| Manufacturer Size Code: | A |
| Ratings: | - |
| Features: | General Purpose |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 2000 |
Current price of T55A336M010C0070 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CAP TANT POLY 47UF 4V 1206
CAP TANT POLY 33UF 20V 2917
CAP TANT POLY 1000UF 40V CHAS MT
CAP TANT POLY 33UF 10V 1206
DC DC CONVERTER 12V 150W
FIBER OPTIC CABLE ASSEMBLY
MEMS OSC LOW JITTER 22.5792MHZ L