
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | Accu-F® |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Obsolete |
| Capacitance: | 0.5 pF |
| Tolerance: | ±0.05pF |
| Voltage - Rated: | 50 V |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 0603 (1608 Metric) |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 125°C |
| Features: | RF, High Q, Low Loss |
| Size / Dimension: | 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.81mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.029" (0.73mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|
Current price of 06035J0R5AAWTR\3 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CAP THIN FILM 47PF 50V 0805
CAP THIN FILM 4.3PF 100V 0603
CAP THIN FILM 27PF 25V 0603
CAP THIN FILM 0.5PF 50V 0603
DC DC CONVERTER 12V 100W
0603 ANTI-SULFUR RES. , 0.5%, 52
CONN PLUG FMALE 11P GOLD SLD CUP