CN24J100CT
VIGOR # :
11416
Description
RESARRAY0402X4 5% 10 OHM
DataSheet
CN24J100CT PDF
Circuit Type:Isolated
Resistance (Ohms):10
Tolerance:±5%
Power Per Element:-
Temperature Coefficient:±200ppm/°C
Operating Temperature:-55°C ~ 125°C
Supplier Device Package:0804
Size / Dimension:0.079" L x 0.039" W (2.00mm x 1.00mm)
Height - Seated (Max):0.020" (0.50mm)