CNP34D68R0CT-50
VIGOR # :
11487
Description
TFA 0603X4 .5% 68 OHM 50P
DataSheet
CNP34D68R0CT-50 PDF
Circuit Type:Isolated
Resistance (Ohms):68
Tolerance:±0.5%
Number of Pins:8
Power Per Element:63mW
Temperature Coefficient:±50ppm/°C
Operating Temperature:-55°C ~ 155°C
Supplier Device Package:0804
Size / Dimension:0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Height - Seated (Max):0.026" (0.65mm)