RM2012B-104/304-NWWP10
VIGOR # :
17822
DataSheet
RM2012B-104/304-NWWP10 PDF
Circuit Type:Isolated
Resistance (Ohms):100k, 300k
Tolerance:±0.05%
Number of Pins:4
Power Per Element:50mW
Temperature Coefficient:±10ppm/°C
Operating Temperature:-55°C ~ 155°C
Supplier Device Package:0805
Size / Dimension:0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Height - Seated (Max):0.022" (0.55mm)