CCD-WRRF223Z202K0AE
Description
CAP CER 0.022UF 2KV Y5V RADIAL
DataSheet
CCD-WRRF223Z202K0AE PDF
Type Description
Series:CCD-W
Package:Bulk
Part Status:Active
Capacitance:0.022 µF
Tolerance:-20%, +80%
Voltage - Rated:2000V (2kV)
Temperature Coefficient:Y5V (F)
Operating Temperature:-25°C ~ 125°C