ER14335J-S 2/3AA
Description
BATT LITH 3.6V 2/3AA
DataSheet
ER14335J-S 2/3AA PDF
Battery Cell Size:2/3AA
Voltage - Rated:3.6 V
Capacity:1.65Ah
Size / Dimension:0.57" Dia x 1.32" H (14.5mm x 33.5mm)
Termination Style:Button Top (Extending)
Quantity Unit Price Ext. Price
LR14 F (2S)
LR14 F (2S)
BATTERY ALKALINE 1.5V C 2=2
CR 1632 JAUCH (IB)
CR 1632 JAUCH (IB)
BATT LITHIUM COIN 3.0V
BATT LITHIUM COIN 3.0V
ER14335J-S 2/3AA
ER14335J-S 2/3AA
BATT LITH 3.6V 2/3AA