OL11-SL10XB-4W
Description
10MM FLEX RGB WIRE-TO-BOARD CONN
DataSheet
OL11-SL10XB-4W PDF
Part Status:Active
Accessory Type:4 Position Connector
Quantity Unit Price Ext. Price
HOLDER WITHOUT LED 5MM 2PLACE
VFTPCSN1010FT
VFTPCSN1010FT
VENTOFLEX, POWER CABLE, NEGATIVE
3683
CONNECTOR, IDEA SERIES, END, 10M
OL11-SL10XB-4W
OL11-SL10XB-4W
3M ALUMINIZED POLYCARB 1=1PC
BY251
BY251
DIODE STD DO-201 200V 3A