LEDS2M-380-01
Description
LED SPACER MOLDED (T1 3/4) .380"
DataSheet
LEDS2M-380-01 PDF
Color:Natural
Length:0.380" (9.65mm)
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
ELM 5-150
ELM 5-150
LED MT SR VERT X 0.150" 3MM 2LD
LED MT SR VERT X 0.575" 3MM 2LD
LED MT SR VERT X 0.435" 3MM 2LD