LEDS2M-260-01
Description
LED SPACER MOLDED (T1 3/4) .260"
DataSheet
LEDS2M-260-01 PDF
Color:Natural
Length:0.260" (6.60mm)
Quantity Unit Price Ext. Price
ELM 3-685
ELM 3-685
LED MT SR VERT X 0.685" 5MM 3LD