LEDS2M-250-01
Description
LED SPACER MOLDED (T1 3/4) .250"
DataSheet
LEDS2M-250-01 PDF
Color:Natural
Length:0.250" (6.35mm)
Quantity Unit Price Ext. Price
LEDM-2-08
LEDM-2-08
LED SPACER 3MM T-1 BLACK 8MM
LED MOUNTING PAD NYLON 7.6MM
ELM 3-955
ELM 3-955
LED MT SR VERT X 0.955" 5MM 3LD