LEDS2M-460-01
Description
LED SPACER MOLDED (T1 3/4) .460"
DataSheet
LEDS2M-460-01 PDF
Color:Natural
Length:0.460" (11.68mm)
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
ELM 2-275
ELM 2-275
LED MT SR VERT
8929
SPACER MOUNT LED TRI-LEAD .850"
LED MT SR VERT
LEDS2M-460-01
LEDS2M-460-01
AB47S-H-R1
AB47S-H-R1
TAPE AND REEL SOP-4 80V/1.5A, I/
7235B
7235B
TOGGLE SWITCH
CBL MALE TO WIRE LEAD 5POS 6.56'