LEDS2M-240-01
Description
LED SPACER MOLDED (T1 3/4) .240"
DataSheet
LEDS2M-240-01 PDF
Color:Natural
Length:0.240" (6.10mm)
Quantity Unit Price Ext. Price
ELM 5-915
ELM 5-915
LED MT SR VERT X 0.915" 3MM 2LD
LED MT SR VERT X 0.145" 5MM 3LD
LED MT SR VERT X 0.815" 3MM 2LD
LEDS2M-240-01
LEDS2M-240-01
DIN-SIGNAL HARBUS64 REMOVAL TOOL
R148N
R148N
SCREWDRIVER SLOTTED 1/4" 12.13"