LEDS2M-200-01
Description
LED SPACER MOLDED (T1 3/4) .200"
DataSheet
LEDS2M-200-01 PDF
Color:Natural
Length:0.200" (5.08mm)
Quantity Unit Price Ext. Price
ELM 3-430
ELM 3-430
LED MT SR VERT X 0.430" 5MM 3LD
LED MT SR VERT X 0.170" 3MM 2LD
8926
SPACER MOUNT LED TRI-LEAD .700"
LEDS2M-200-01
LEDS2M-200-01
673831
97SC 400 2% .048DIA 16AWG
CBL FMALE TO MALE 3POS 32.8'