E35RG13248LW6M250-R
Description
3.5" TFT RESISTIVE TOUCH
DataSheet
E35RG13248LW6M250-R PDF
Display Mode:Transmissive
Touchscreen:Resistive
Diagonal Screen Size:3.5" (88.90mm)
Viewing Area:48.96mm W x 73.44mm H