NHD-3.5-320240MB-ATXL-T
Description
3.5" MOUNTABLE STANDARD TFT
DataSheet
NHD-3.5-320240MB-ATXL-T PDF
Display Mode:Transmissive
Touchscreen:Resistive
Diagonal Screen Size:3.5" (88.90mm)
Viewing Area:70.08mm W x 52.56mm H