GTT70A-TPR-BLM-B0-H1-CU-V5
Description
LCD TOUCH TFT 7.0" USB
DataSheet
GTT70A-TPR-BLM-B0-H1-CU-V5 PDF
Touchscreen:Resistive
Diagonal Screen Size:7" (177.80mm)
Viewing Area:156.70mm W x 89.10mm H