AOC160128A0-1.45W
Description
1.45'' 160X128 OLED RGB COLOR
DataSheet
AOC160128A0-1.45W PDF
Touchscreen:Non-Touch
Diagonal Screen Size:1.45" (36.83mm)
Viewing Area:30.78mm W x 25.02mm H