E45RA-MW276-C
Manufacturer
Focus LCDs
VIGOR # :
Description
4.5" TFT CAPACITIVE TOUCH
Catalog
Display Modules - LCD, OLED, Graphic
DataSheet
E45RA-MW276-C PDF
Type Description
Series:-
Package:Box
Part Status:Active
Display Type:TFT - Color
Display Mode:Transmissive
Touchscreen:Capacitive
Diagonal Screen Size:4.5" (114.30mm)
Viewing Area:56.04mm W x 99.24mm H