AFY480272A0-4.3INTH-C
Description
4.3" SUNLGHT READABLE TFT CAP
DataSheet
AFY480272A0-4.3INTH-C PDF
Part Status:Active
Display Type:TFT - Color, IPS (In-Plane Switching)
Display Mode:Transmissive
Touchscreen:Capacitive
Diagonal Screen Size:4.3" (109.22mm)
Viewing Area:96.04mm W x 54.85mm H