AFY480272A0-4.3INTH-C
Manufacturer
Orient Display
VIGOR # :
Description
4.3" SUNLGHT READABLE TFT CAP
Catalog
Display Modules - LCD, OLED, Graphic
DataSheet
AFY480272A0-4.3INTH-C PDF
Type Description
Series:AFY
Package:Box
Part Status:Active
Display Type:TFT - Color, IPS (In-Plane Switching)
Display Mode:Transmissive
Touchscreen:Capacitive
Diagonal Screen Size:4.3" (109.22mm)
Viewing Area:96.04mm W x 54.85mm H