E45RG64885LW2M350-N
Manufacturer
Focus LCDs
VIGOR # :
Description
4.5" TFT
Catalog
Display Modules - LCD, OLED, Graphic
DataSheet
E45RG64885LW2M350-N PDF
Type Description
Series:-
Package:Box
Part Status:Active
Display Type:TFT - Color
Display Mode:Transmissive
Touchscreen:Non-Touch
Diagonal Screen Size:4.46" (113.28mm)
Viewing Area:55.44mm W x 98.64mm H