NHD-4.3-800480MB-ASXP
Description
4.3" MOUNTABLE IPS TFT
DataSheet
NHD-4.3-800480MB-ASXP PDF
Type Description
Series:-
Package:Tray
Part Status:Active
Display Type:TFT - Color, IPS (In-Plane Switching)
Display Mode:Transmissive
Touchscreen:Non-Touch
Diagonal Screen Size:4.3" (109.22mm)
Viewing Area:95.04mm W x 53.86mm H