AOM12864A0-1.54WW
Description
1.54'' 128X64 OLED MONO WHITE
DataSheet
AOM12864A0-1.54WW PDF
Touchscreen:Non-Touch
Diagonal Screen Size:1.54" (39.12mm)
Viewing Area:37.05mm W x 19.51mm H