NHD-4.3-800480MB-ASXP-CTP
Description
4.3" MOUNTABLE IPS TFT W/CAP TOU
DataSheet
NHD-4.3-800480MB-ASXP-CTP PDF
Type Description
Series:-
Package:Tray
Part Status:Active
Display Type:TFT - Color, IPS (In-Plane Switching)
Display Mode:Transmissive
Touchscreen:Capacitive
Diagonal Screen Size:4.3" (109.22mm)
Viewing Area:95.04mm W x 53.86mm H