AFK320480A0-3.5N12NTM
Description
3.5'' 320X480 SPI RGB
DataSheet
AFK320480A0-3.5N12NTM PDF
Display Mode:Transmissive
Touchscreen:Non-Touch
Diagonal Screen Size:3.5" (88.90mm)
Viewing Area:48.96mm W x 73.44mm H