AFK320480A0-3.5N12NTM
Manufacturer
Orient Display
VIGOR # :
Description
3.5'' 320X480 SPI RGB
Catalog
Display Modules - LCD, OLED, Graphic
DataSheet
AFK320480A0-3.5N12NTM PDF
Type Description
Series:AFK
Package:Box
Part Status:Active
Display Type:TFT - Color
Display Mode:Transmissive
Touchscreen:Non-Touch
Diagonal Screen Size:3.5" (88.90mm)
Viewing Area:48.96mm W x 73.44mm H