SK-GEN4-24D-CLB
Manufacturer
4D Systems
VIGOR # :
Description
DISPLAY LCD TFT 2.4" 240X320
Catalog
Display Modules - LCD, OLED, Graphic
DataSheet
SK-GEN4-24D-CLB PDF
Type Description
Series:gen4
Package:Box
Part Status:Active
Display Type:TFT - Color
Display Mode:Transmissive
Touchscreen:-
Diagonal Screen Size:2.4" (60.96mm)
Viewing Area:36.70mm W x 49.00mm H