DT028BTFT
Description
DISPLAY MODULE
DataSheet
DT028BTFT PDF
Display Mode:Transmissive
Touchscreen:-
Diagonal Screen Size:2.8" (71.12mm)
Viewing Area:43.20mm W x 57.60mm H