GEN4-ULCD-50DCT-CLB
Description
DISPLAY LCD TFT 5.0" 800X480
DataSheet
GEN4-ULCD-50DCT-CLB PDF
Display Mode:Transmissive
Touchscreen:Capacitive
Diagonal Screen Size:5" (127.00mm)
Viewing Area:108.00mm W x 64.80mm H