NHD-1.5-128128UGC3
Description
DISPLAY FULL COLOR OLED 1.5"
DataSheet
NHD-1.5-128128UGC3 PDF
Type Description
Series:-
Package:Box
Part Status:Active
Display Type:OLED - Passive Matrix
Display Mode:-
Touchscreen:-
Diagonal Screen Size:1.5" (38.10mm)
Viewing Area:28.00mm W x 28.00mm H