AFR240240A0-1.5INTN
Description
1.5'' IPS 240X240 MCU/SPI
DataSheet
AFR240240A0-1.5INTN PDF
Touchscreen:Non-Touch
Diagonal Screen Size:1.5" (38.10mm)
Viewing Area:27.72mm W x 27.72mm H