AOC160128A0-1.69W
Manufacturer
Orient Display
VIGOR # :
Description
1.69'' 160X128 OLED RGB COLOR
Catalog
Display Modules - LCD, OLED, Graphic
DataSheet
AOC160128A0-1.69W PDF
Type Description
Series:-
Package:Box
Part Status:Active
Display Type:OLED
Display Mode:-
Touchscreen:Non-Touch
Diagonal Screen Size:1.69" (42.93mm)
Viewing Area:35.57mm W x 28.86mm H