AOC160128A0-1.69W
Description
1.69'' 160X128 OLED RGB COLOR
DataSheet
AOC160128A0-1.69W PDF
Touchscreen:Non-Touch
Diagonal Screen Size:1.69" (42.93mm)
Viewing Area:35.57mm W x 28.86mm H