XLM-15.0-M5-HB
Manufacturer
EarthLCD
VIGOR # :
Description
15.0" COLOR TFT INDUSTRIAL MONIT
Catalog
Display Modules - LCD, OLED, Graphic
DataSheet
XLM-15.0-M5-HB PDF
Type Description
Series:-
Package:Box
Part Status:Active
Display Type:TFT - Color
Display Mode:Transmissive
Touchscreen:Non-Touch
Diagonal Screen Size:15" (381.00mm)
Viewing Area:304.13mm W x 228.09mm H