4DLCD-32QA
Description
LCD TFT 3.2" 240X320 RGB 65K
DataSheet
4DLCD-32QA PDF
Display Mode:Transmissive
Touchscreen:Resistive
Diagonal Screen Size:3.2" (81.28mm)
Viewing Area:49.80mm W x 70.20mm H