ACN480272A01-4.3N12NSM-R
Description
4.3" TFT 480272 MCU RESISTTOUCH
DataSheet
ACN480272A01-4.3N12NSM-R PDF
Type Description
Series:-
Touchscreen:Resistive
Diagonal Screen Size:4.3" (109.22mm)
Viewing Area:98.70mm W x 57.50mm H