ULCD-43D-PI
Description
LCD PK 4.3" RASPB PI SHIELD&CBL
DataSheet
ULCD-43D-PI PDF
Type Description
Series:-
Package:Box
Display Mode:Transmissive
Touchscreen:-
Diagonal Screen Size:4.3" (109.22mm)
Viewing Area:95.04mm W x 53.86mm H